1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam akcesoria do xbox 360 za grosze

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez przemo55, Maj 28, 2011.

1. przemo55

przemo55 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, zalega mi w szafie kilka akcesoriów. Oddam je za niewielkie pieniądze. Są to:
    Czarny oryginalny headset Microsoftu nieużywany NOWY w stanie idealnym
    Biały oryginalny headset Microsoftu w stanie bardzo dobrym użyty dosłownie kilka razy
    Oryginalny Transfer Kit Microsoftu w stanie idealnym

Jestem otwarty na uczciwe propozycje. Sprzedam je odpowiednio taniej od ceny np. na allegro. Należy jednak pamiętać, że w cenę wliczona jest również przesyłka ok 6zł + zabezpieczenie jak koperta bąbelkowa, a w przypadku headsetów sama koperta nie wystarczy.

Chętni, którzy grają na przerobionych konsolach proszę o podanie mi takiej informacji, wtedy miejsce w kopercie wypełnie kilkoma pozostałościami po dawnej grze na LT :) Zostalo mi tego trochę i dodam to jako gratis jeśli ktoś sobie życzy. Tytuły do dogadania.

Oferty proszę więc kierować na pw

2. Lotnik421 Xbox One

3. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Czarny headset to wersja od slima czy od elite?

Wczytywanie...

Poleć forum