1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Gra Sprzedam Assassins Creed Unity NOWA Paragon Gwarancja XOne

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez borysziom, Grudzień 13, 2014.

1. borysziom

borysziom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, mam do sprzedania gre Assassins Creed Unity.
    Gra w pełnym zestawie: płyta, książeczka, pudełko.
    Gra była dosłownie 2 razy w napędzie jest w idealnym stanie, po jej ukończeniu sprzedaje gre, gdyż nie jest mi potrzebna.
    Do gry mam także paragon i gwarancja ze sklepu eurortvagd. Gwarancja jest do listopada 2015 roku. Jeśli płyta porysuje się lub poprostu złąmiecię ją w pół, sklep wymieni gre na nową. Dlatego też gre sprzedaje jako nową.

Na allegro najtańsza gra (wersja płytowa) to 175 zł.

Moja cena gry to 130 zł + koszt wysyłki kuriera czyli 15 zł lub zamiana na inną grę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. borysziom

borysziom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    up, nowa cena, możliwa zamiana, czekam na propozycje

Wczytywanie...

Poleć forum