1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam Dysk 120 GB BEVS do konsoli Xbox360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Tymo211, Październik 29, 2009.

1. Tymo211

Tymo211 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zamość
    Witam!
    Mam do sprzedania dysk twardy WD Scorpio Blue Series, jego normalna pojemność wynosi 160GB, lecz jest przerobiony pod konsolę więc posiada teraz 120GB, data produkcji dysku: Marzec 2009, u mnie użytkowany od tygodnia, kupiłem go od gościa na Allegro (Dysk 120 GB do XBOX 360 NISKA CENA 120GB EXPRESS (780481144) - Aukcje internetowe Allegro), lecz teraz przesiadłem się na 250GB dlatego go sprzedaję.
    Czekam na oferty, dysk jest też wystawiony tutaj na aukcji:Dysk 120 GB BEVS do konsoli Xbox360!!! (798617646) - Aukcje internetowe Allegro
    Chętnie przegram również dane ze starego dysku na ten nowy gratis.
    Oto zdjęcia:
    [​IMG][​IMG]
    Edit:
    Sprzedaję sam dysk bez obudowy i taśmy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. 04tomi

04tomi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dysk z taśmą do podłączenia

4. Kondorro

Kondorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jesli z tasma to ile za niego chcesz? pisz na PM

5. Tymo211

Tymo211 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zamość
    Oferta wciąż aktualna, jak będzie ktoś chętny to wystawie jeszcze raz na Allegro.

Wczytywanie...

Poleć forum