1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Inne Sprzedam Działający Biznes Serwis Konsol XBOX 360

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez NVXGroup, Wrzesień 6, 2015.

1. NVXGroup

NVXGroup Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
    Witam,

jak w temacie mam na sprzedaż w pełni działający do teraz biznes z konsolami xbox 360.

Więcej informacji na aukcji allegro: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5650938945

Pozdrawiam
    Mariusz Dykas

2. Lotnik421 Xbox One

3. NVXGroup

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
    Tak, organizowaliśmy szkolenia różnego rodzaju. W tym też przeróbki konsol i byli chętni. To była odpowiedź dla ludzi, którzy pisali do nas czy możemy ich nauczyć tejże wiedzy. Podstawowa umiejętność to dostosować się do potrzeb klienta.

Naprawdę Polska jest pełna hejtu...

Ktoś chce sprzedać sprawny i dochodowy biznes, a ludzie będą podcinać nogi, że komuś taki biznes nie powiódł się...
    Dla sprostowania sprzedaję, ponieważ chcę zająć się niszowym projektem. Pozyskałem już inwestorów, którzy wesprą STARTUP.
    Chcę poświęcić się nowemu projektowi w 100%.

Szkoda jest mi zostawić tak na pastwę losu biznes konsolowy. Wolę komuś sprzedać np. za 10 000zł (prowadzę już rozmowę o taką kwotę).

Nawet możecie znaleźć materiały wideo Mateusza Grzesiaka o zawodzie przyszłości jakim jest STARTUPOWIEC. Taka osoba rozkręca biznes, a później go sprzedaje. Natomiast Michał Wawrzyniak sam mówi, że firma jest najwięcej warta po sprzedaży.

Pytanie do Was na przemyślenie.

Masz możliwość pójścia w stronę dużo bardziej opłacalnego biznesu. Nie możesz czynnie kontrolować już starych biznesów, a chcesz zająć się nowym przedsięwzięciem. Co robisz?
    a) zamykasz działalność
    b) próbujesz sprzedać biznes

Oraz drugie do Was pytanie:

Wolicie być hejterami czy hejtbusterami?

Polska naprawdę wiele może razem zrobić, ale każdy drugiemu podcina skrzydła... Zamiast razem się wesprzeć.

Ile razy się słyszy: nie rób tego, to nie wyjdzie, to bez sensu itd.? Później patrzysz, a w sieci nagle pojawia się taki projekt, o którym myślałeś i odnosi spektakularny sukces... A mogłeś to być Ty, ale podcięli Ci nogi i zdecydowałeś się tego nie robić.

Spójrzcie na branżę odzyskiwania danych. Tam większość serwisów ze sobą współpracuje.

Reasumując. Przez ostatnie ponad 2 lata utrzymywałem się z samych konsol, a także pozwoliłem sobie na rozwój osobisty, dzięki czemu poznałem siebie i znalazłem w jakim kierunku chcę iść.

4. NVXGroup

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
    Nie oznacza to, że jak ktoś prowadzi już kompletny serwis konsol to dodatkowi klienci dla Niego będą na +.

W moim przypadku kwota 10k zł co miesiąc jest nieopłacalna. A dla kogoś innego będzie to bardzo dobry biznes.

Kolejna kwestia. Kto skorzysta najbardziej na likwidacji tego biznesu? Osoba, która również jest na TOP3 i to losowo.
    Każdy, kto siedzi w tej branży również wie ile klientów taki zakup mu może przynieść. A element losowości przy zakupie jest likwidowany.

Ktoś odkrywa w tym szansę, a kto inny nie. Dla tych co robią przeróbki oferta nie jest zbyt dobra znając rynek, ale ten kto prowadzi pełny serwis konsol jak najbardziej skorzysta. Do nas coraz więcej osób zgłaszało się z RROD więc jest w tym przyszłość.

Więc jest to też kwestia punktu widzenia co ktoś z tym dalej zrobi.

5. albertp11

albertp11 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Nazywam się Monika Pacocha. Jakiś czas temu wysłałam do was konsolę do przeróbki.
    Potem okazało się, że konsola się zawiesza. Konsola była w waszym serwisie przez ok. 1 miesiąc, a w tamtą sobotę oddaliście ją do innego serwisu, żeby zrobić reballing. I teraz moje pytanie czy już wszystko załatwione?
    Kontaktowałam się z wami na gg, próbowałam dodzwonić się do was, napisałałam wam prywatną wiadomość na tym forum, ale wszystko bezskutecznie, więc piszę tu. Pozdrawiam.

6. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Czyszczę z OT :D ma ochotę sprzedać niech sprzedaje. Kolejne OT nagradzam x2 cennik :D:D

krzys1190 lubi to.
  7. NVXGroup

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
    Odświeżam. Sprzedam biznes za 6 000 zł.

8. roladazkluskami

roladazkluskami Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie sprzedasz nawet za 3000 to raz.
    A dwa że to wuj a nie biznes bo 360 się kończy.
    Trzy konkurencja nie śpi.
    Cztery te zamówienia to chyba na "paluszki" do pada po 2 zł sztuka.

Pięć. Orso wiesz co robić ;)

mario546, ZombaL i masaro45 lubią to.
Wczytywanie...

Poleć forum