1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam GeForce 9600GT

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez arosz88, Styczeń 26, 2010.

1. arosz88

arosz88 XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    [Pilne] Sprzedam GeForce 9600GT+Gratis

witam

Mam do sprzedania karte graficzną GeForce 9600GT Gigabyte 512MB, DDR3, HDTV, DVI, PCI-E Zalman. Karta była używana około pół roku, od dłuższego czasu leżała w kompie którego nie używam gdyż zakupiłem laptopa. Czekam na propozycje.
    Gratis do rzucę Pada LOGITECH'a DUAL ACTION GAMEPAD w bardzo dobrym stanie. :)

Cena jaka by mnie interesowała to 200+przesyłka ( podaje linka na allegro http://allegro.pl/show_item.php?item=902193032 lecz cena tak jak mówię 200+przesyłka !! )

pozdrawiam

SPRZEDANE !! do zamknięcia

2. Lotnik421 Xbox One

3. castro

castro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jaka cena by Pana interesowała ??

4. ciolas2

ciolas2 Użytkownik Użytkownik