Sprzedam: Głośniki 5.1 Creative Inspire GD580 -Z WEJŚCIEM OPTYCZNYM- Najtańsze 5.1

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

RT4

Świeżak
Świeżak
Witam.
Jako, że względu na małą ilość postów nie mogę tworzyć tematów na giełdzie (a nie chcę spamować w innych tematach) musiałem wstawić to tutaj. Mam nadzieję, że jakiś uprzejmy mod przeniesie :).
Dla poważnie zainteresowanych wystawię aukcję na allegro.

Wraz z głośnikami i subwooferem sprzedaję dekoder umożliwiający podpięcie kabla optycznego - o ile wiem jest to jedyny sposób na uzyskanie prawdziwego dźwięku 5.1 z konsoli. Dekoder umożliwia też osobną regulację głośności dla głośników przednich, tylnych i subwoofera oraz podpięcie do dwóch par słuchawek. Posiada wszystkie wejścia, jakie można sobie wymarzyć - coaxial, optical i analog.

Dźwięk jest naprawdę dobry, bas łupie aż miło (no i można go skręcić jak rodzina narzeka...). Polecam, tym bardziej, że głośniki 5.1 z kablem optycznym są zwykle droższe niż złoto.
Stan techniczny oceniam na 5 w skali szkolnej, stan wizualny na 3+/4- (na niektórych rogach lekko postrzępiła się siatka, ale nie wygląda to jakoś tragicznie).

cena: 300zł.

W skład zestawu wchodzą:
-4 głośniki
-Subwoofer
-dekoder
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom