1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam gry na Xbox360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez RevoCent, Wrzesień 20, 2012.

1. RevoCent

RevoCent Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz
    Witam. Mam do sprzedania 4 gry na Xbox360. Wszystkie płyty oryginalne wraz z oryginalnymi pudełkami i instrukcjami w środku. Stan wszystkich płyt idealny, były raz włożone do napędu w celu sprawdzenia. Kupiłem, bo myślałem, że będę grał a nie mam czasu i teraz niepotrzebnie leżą na półce nieużywane. Podaję tytuły:

Prototype: 40 zł (angielska wersja językowa)
    Need For Speed: Pro Street: 38 zł (polska wersja językowa)
    Ridge Racer 6: 35 zł (angielska wersja językowa)
    Project Gotham Racing 4: 40 zł (polska wersja językowa)

Do ceny gry należy doliczyć cenę przesyłki: około 10 zł.

Zainteresowanych proszę o kontakt na PW, GG: 41259988 lub email: x_przemo_x@wp.pl. Zainteresowanym mogę podać link do mojego konta na allegro, aby udowodnić, że nie jestem oszustem.

Zapraszam do kupna! :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. RevoCent

RevoCent Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz
    odświeżam

Wczytywanie...