1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam: Halo 3, Army of Two, Lost Planet

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez D4Ru73K, Marzec 26, 2010.

1. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam serdecznie. Wiosna to czas sprzątania w domu. Dziś mam do zaoferowania 3 gry:

Halo 3
    Army of Two
    Lost Planet Extreme Condition

Stan: Gry używane, lecz zadbane. Kupione ot tak po prostu, ale zupełnie nie eksploatowane. Tylko w Halo 3 zmordowałem kampanię i odstawiłem na półkę. Pozostałe dwie gry zagościły w czyniku może na godzinę i zbierają kurz. Gry 3xA (gra, pudełko, instrukcja w języku angielskim)

Cena: Interesuje mnie 100zł za cały zestaw + przesyłka. Ewentualnie 40zł za Halo 3/Army of Two i 30zł za Lost planet + przesyłka.

Wysyłka: Na życzenie klienta. Osobiście dbam o przesyłkę wysokiej jakości, staram się puścić paczkę z samego rana, tak aby poczta dostarczyła ją na drugi dzień.

Kontak: Chwilowo jestem bez laptopa (serwis) ale jestem w stanie dostać się do komputera siostry wieczorem raz dziennie, gg: 3751429 mail: darudek@gmail.com Pod telefonem 512 929 396 jestem natomiast 24h.

Moja wiarygodność: Pomimo, że rzadko wpadam na forum, mogę prywatnie podać adres forum PS3, gdzie jestem moderatorem i cieszę się zaufaniem. Dodatkowo gry zostaną wystawione na gametrade.

Powód sprzedaży: Wkrótce wyjeżdżam z kraju i szkoda wrzucać pudełka do szafy.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam, D4Ru73K

Wczytywanie...

Poleć forum