1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam !! Kabel VGA HQL BIG BEN NAJLEPSZY KABEL VGA CENA 35 do uzgodnienia

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marcin_419, Marzec 28, 2011.

1. marcin_419

marcin_419 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Witam mam do sprzedania Kabel vga renomowanej firmy big ben , jest to najlepszy kabel vga dostępny na rynku . Kabel jest w stanie idealnym , bardzo mało używany. Opis: Wysokiej jakości kabel SVGA do wszystkich typów ekranów: TV - Plazma – LCD – HDTV – TV Projekcyjne - monitory komputerowe, które posiadają komputerowe gniazdo typu VGA 15-pin Kabel obsługuje wszystkie dostępne dla danego typu TV rozdzielczości w tym również Full HD 1920x1080 pikseli. materiał „100% Mylar®” - najnowsza technologia •ekranowania przewodów. •9 mm grubości, 2 warstwy ekranujące łączone na gorąca w technologii HTF (High Temperature Fusion). ręcznie montowane wtyki. •końcówki pokryte 24 karatowym złotem zabezpieczające przed utlenianiem się. •długość kabla 200 cm. •stalowe końcówki kabli audio. •przejściówka mini-jack 3,5mm. •przejściówka do monitorów komputerowych z nie odłączanym kablem VGA. Możliwość kupna przez allegro zdjęcia na życzenie pisać gg 6002112

założyłem temat tu ponieważ nie mogę tego zrobić na 'giełdzie' pisze że jestem świeżakiem

2. Lotnik421 Xbox One

3. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    witam, kupiłem kabel za 8 zł n allegro i mam podwójny obraz słabą rozdzielczośc mimo ze na monitorze do którego jest podłączony xbox przez ten kabel na kompie oglądałem filmy w full ha. Czy jest w ogóle sens by kupować? Zmieni się coś> Bo słyszałem ze tak ale jeśli jest to kabel od microsoftu/ Jaka cena?

4. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    O du#pe rozbić kabel vga za 8zł. Vga kupuje sie tylko BigBena lub M$
    Kable kosztują od 50-80 zł

5. slashg

slashg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Za 25 zeta mogę sprzedać kabel który jest bardzo dobrej jakości, nie ma podwójnego obrazu itd. Jak coś to PW.

Wczytywanie...

Poleć forum