1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam Kierownica Microsoft

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gajos007, Październik 14, 2009.

1. gajos007

gajos007 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Węgorzewo
    Witam
    Mam do sprzedania prawie nową (rozpakowana przejechane max 10 tras w NFS Shift spakowana).Nawet jeszcze w sklepie paragonu nie odebrałem.Stan nówka.Paragon będzie wystawiony w dniu wysyłki.
    Dokładnie taka : http://www.ceneo.pl/524903
    Do kierownicy dokładam oryginalną grę Dark Sector (wiadomo to nie wyścigi ale zawsze jakiś gratis)

CENA z wysyłką kurierem : 310zł

mogę wystawić na allegro.... mój nick allegro taki sam jak na forum tj: gajos007

2. Lotnik421 Xbox One

3. lukeN

lukeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Dlaczego chcesz ją sprzedać?

4. Patryk1

Patryk1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lublin
    @up

Dlaczego zadajesz takie głupie pytanie ? Jego sprawa że chce sprzedać bo jest to dział "Sprzedam"

a nie chcesz się za coś zamienić?!

5. gajos007

gajos007 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Węgorzewo
    powód sprzedaży...może i głupi ale nie gra mi się na niej komfortowo.chodzi głównie o brak miejsca do dobrego zamocowania kierownicy.Biurko mam dość duże,ale nie mogę jej przymocować bo przeszkadza szuflada od klawiatury.można spokojnie położyć na kolanach, bo do tego też jest przystosowana,ale mi to nie pasuje.a może marudzę bo się bardziej do pada przyzwyczaiłem :) a nie ma sensu trzymać czegoś co będzie leżało,więc póki jest nówka to chcę się "pozbyć"
    Mogę się zamienić na coś nie ma problemu,tak więc czekam na propozycję ;)

6. gajos007

gajos007 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Węgorzewo
    ogłoszenie aktualne do niedzieli rano...

Wczytywanie...

Poleć forum