1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam kierownice Xbox 360 Wireless Racing

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sokol2, Październik 10, 2012.

1. sokol2

sokol2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam do sprzedania Kierownicę Xbox 360 Wireless Racing komplet, (bez oryginalnego pudełka) pudełko zastępcze już przygotowane.

wystawiona na allegro , zainteresowanych prosze o kontakt: GG7705853 lub email: sokol2@poczta.fm

Kierownica XBOX360 Microsoft Wireles Wheel+Gratisy (2701705284) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Cena jaka mnie interesuje to 400 zł , transport kurierem UPS GRATISS

Kierownica jest w stanie idealnym, zero luzów, - sprzedaje bo nie mam już Xboxa -

pozdrawiam
    sokol

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie ten dzial, po drugie za drogo