1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam kilka gierek

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ichig0, Luty 15, 2010.

1. ichig0

ichig0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ustka/Słupsk
    Witam, dziś mam do sprzedania parę no, może nie parę ale kilka gier które przeszedłem a leżą na półce zapomniane.
    Pierwsza gra.

Prince Of Persia, Stan prawie nowy dosłownie parę razy w napędzie dałem za gre sto złoty wiec myślę, że sześćdziesiąt złotych to dobra cena.
    Idziemy dalej kolejną gra to.

Need For Speed: Pro Street Stan Idealny, no może idealne nie mogę nazwać bo przecież używana była stan gry, opakowania jak i książeczek jest w stanie nie naruszonym. Rysek żadnych się nie dopatrzyłem na płycie za grę dałem dziewięćdziesiąt złotówek, więc myślę za prawie nową grę, można dać sześćdziesiąt złotych.

Helo 3, Stan tak samo jak Need For Speed, nawet jeszcze w lepszym bo opakowanie, może było otwarte cztery razy a co za tym idzie cztery razy w napędzie jakoś nie przypadła mi do gustu. Cena sześćdziesiąt złoty.

Call Of Duty 3, Stan wyceniam na dobry niestety jak ją kupiłem okazało się, że poprzedni właściciel widocznie nie dbał o płyty grę przeszedłem całą i nigdy mi się nie zawiesiła, rysy nie przeszkadzają w grze oraz nie posiadam oryginalnego opakowania od momentu kupna. Widziałem na Allegro używane chodzą po sześćdziesiąt złoty, wiec ze względu na ryski oraz brak opakowania czterdzieści złoty.

Army Of Two, stan też dobry bo od tego samego właściciela lecz lepiej zadbana niż Call Of Duty, opakowania oryginalnego również brak Cena dwadzieścia pięć złotych, grę przeszedłem całą i zero problemów z odczytem.

Gear Of War, Stan na dzień dzisiejszy nie opisze dokładnie staniu, ponieważ pożyczyłem koledze który chciał pograć trochę na Live. Ale stan raczej taki jak w dwóch gierkach powyżej bo były zakupione od tej samej osoby, oraz brak oryginalnego opakowania. Cena trzydzieści pięć złotych.

Zdjęcia oczywiście, zrobię i podam jak nie w temacie, to na pm bądź mail'u, tylko pisać walić prosto z mostu, a nie się czaić po kątach. Wszystkie ceny podlegają do negocjacji.

A wiec, hmm nie zaczyna się zdania od a wiec... no tak, forma płatności oraz
    przesyłka. Co do tego to wszystko jest do obgadania, mogę wystawić na Allegro oraz mile widziany odbiór własny na terenie Ustki, Słupska. Opłata za przesyłkę pewnie w granicach pięć a dziesięć złotych.

Pozdrawiam Arkadiusz, oraz zapraszam do kupna.

ps. GOW'a, też przeszedłem całego i zero problemów z odczytem. Mogę zamienić/kupić się, za grę o nazwie Midnight Club: Los Angeles, wymiana osobiście bądź przez Allegro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jonasz1994

Jonasz1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    35zł z przesylka juz za gow?? i w jakiej wersji jenzykowej ??

Wczytywanie...

Poleć forum