1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SPRZEDAM KONSOLĘ XBOX 360 ELITE JASPER 120gb 2010r!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dajman21, Grudzień 29, 2010.

1. Dajman21

Dajman21 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.
    Mam do sprzedania konsolkę XBOX 360 ELITE JASPER 120gb z 1 lutego 2010 roku.
    Konsola jest w stanie IDEALNYM ! Jest nie przerobiona , posiada darmowy miesiąc Xbox Live Gold. Oczywiście posiadam całe okablowanie, 1 pad w pełni sprawny, headset. Na dysku twardym znajduję się parę ciekawych gierek demo, pobranych za pomocą usługi Xbox Live.
    Do tego mam do sprzedania gry : Dante's Inferno, Assassin's Creed II, Fallout 3, Forzamotosport 3 ,Call of Duty Modern Warfare 2 !
    Mogę sprzedać konsolę bez gier, jak i z grami :).
    Jeśli macie wszelkie pytania kierujcie je tutaj lub na moje gadu gadu -8827101.
    Cena oczywiście do uzgodnienia.
    Pozdrawiam !

@edit. podałem złe gadu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. beFamousx

beFamousx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków (;