1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam konsole Xbox 360 Elite przerobioną lub zamienię na nieprzerobioną

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez PuMFeEK, Styczeń 29, 2011.

1. PuMFeEK

PuMFeEK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Piszę w tym dziale, gdyż nie mam możliwości pisania na giełdzie...

Posiadam konsole Xbox 360 Elite - konsola jest niepełna tzn w jej skład wchodzi:

1. Czarna Konsola - dokładną datę produkcji mogę podać jutro, ale jest to napewno Jasper i jest ważna jeszcze gwarancja M$
    2. Dysk twardy 120GB
    3. Czarny pad - bezprzewodowy
    4. Headset, Kabel VGA i kabel eurozłącze
    5. Konsola posiada soft iXtreme 1.6 - możliwość przerobienia na najnowszy iXtreme przy dodatkowej opłacie
    6. Kilka gierek (piraty) - Alan Wake, Dragon Age, EA Sports MMA, Mafia II, Fifa 10, Fifa 11, Forza Motorsport 3
    7. Pudełko - niestety same pudełko, nie posiadam książeczek

Cena do uzgodnienia... Jest możliwość też wymiany konsoli na drugą przy dodatkowej dopłacie którejkolwiek ze stron. Zależy mi tylko, aby konsola nie była przerobiona

2. Lotnik421 Xbox One

3. saperxd

saperxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
  4. PuMFeEK

PuMFeEK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Data produkcji: 2009-08-22

Konsola nie jest zbanowana, jestem pierwszym właścicielem i nigdy nie podłączałem konsoli do internetu

5. mati45629

mati45629 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    gry

Kupił bym od ciebie wszystkie gry co są w zestawie tylko podaj cenę ;p

-=SETH=- //Nie wykopuj starych tematów

Wczytywanie...

Poleć forum