1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam Konsolę Xbox360 Elite Jasper

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xbox Maniac, Czerwiec 18, 2010.

1. Xbox Maniac

Xbox Maniac Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam na sprzedasz konsolę xbox elite jasper. Nigdy nie przerabiana kupiona 11.09r. (mam paragon). W zestawie konsola, pad, kabel hdmi, kabel chinch, headset, kostka euro, pudełko, ulotki instrukcje, kabel enthernetowy. Konsola działa świetnie. Technicznie 10/10 wizualnie 10/10. Sprzedaje bo nie mam czasu grać i stoi bezczynnie. Na konsoli jest darmowy miesiąc XBL. Cena 760zł+wysyłka. Mogę wystawić na allegro. Konsola kupiona w Polsce. (nie mogłem umieścić do działu giełda :/ )

Wczytywanie...

Poleć forum