1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam Konta Xbox Live z MSP

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Rob1N, Listopad 22, 2013.

1. Rob1N

Rob1N Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak jak w temacie. Mam do sprzedania konta z nabitymi punktami.
    Dostępne konta mają po 50usd (4000msp) lecz mogę zwiększyć ich limit do dowolnej kwoty.

Zasady są takie:
    -Konto pozostaje moją własnością i mówię otwarcie że w przyszłości pobiorę z nich zakupione rzeczy.
    -Przed dokonaniem zakupów należy poinformować mnie co zostanie zakupione. Jeśli te rzeczy będą mnie interesowały mogę zmniejszyć cenę konta bądź zwiększyć jego limit.
    -Osoba która kupi konto ma pełne prawo do przeniesienia licencji a więc można się z kimś zrzucić. Ja to konto biorę dopiero po 4 miesiącach oczekiwania.
    -Proszę brać pod uwagę że konta są na USA tak więc część rzeczy może nie mieć polskiego języka lub posiadać blokadę regionalną.

Chciałbym również dodać że konta są nowe, nigdy przez nikogo nie używane (nawet przeze mnie). Doładowałem je dzisiaj zdrapkami.

Wstępna cena każdego konta to 110zł.

Dostępne są również zdrapki 10$ (800msp) w cenie 30zł.

Kontakt: GG3922900

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    Polecam użytkownika, wiele razy już u niego kupiłem!
    Nie bać się :)

Wczytywanie...

Poleć forum