1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

sprzedam konto lockerz

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tgrxr, Czerwiec 30, 2010.

1. tgrxr

tgrxr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Sprzedam konto na lockerz.com

Ilość punktów pozwala na wybranie w restocku który ma się odbyć do 10 lipca nagród np takich jak: macbook pro 13", macbook 13", ipod touch 64gb, 32gb i 16, iPad - 32 GB WiFi, oraz wiele innych.

Ilość ptz: 1754

Sprzedaje ponieważ nie mam czasu siedzieć po nocach w oczekiwaniu na restock ;-)

jeśli ktoś jest zainteresowany to pm. cena 200pln

ps. piszę tutaj ponieważ nie mam 20 postów, co szybko postaram się nadrobić ;-)

2. Lotnik421 Xbox One

3. SworSky1995

SworSky1995 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Heh.
    Też mam tam konto i zarwałem 3 noce pilnując restock'u, a teraz nas poinformowali, że będzie później.
    Jest jednak jeden problem ;) Aktualne ceny i podane nagrody będą na restock'u shopowym, który odbędzie się dzisiaj. Na generalny restock, który ma się odbyć między 1-10 lipca wrócą normalne ceny i nagrody. Ja sam mam ponad 3600 PTZ i na restock'u generalnym mogę liczyć max na iPod'a touch'a 8 GB, a nie na macbook'a ;p

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Ojoj.
    Zamykać takie tematy ; )

5. tgrxr

tgrxr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ceny sie nie zmienia, nigdzie o tym nie mowili, shop bedzie mial takie, i my, nigdzie nie widzialem by mialo byc inaczej, anyway - 3 noce szlak trafil ;f

6. biskent00

biskent00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Czerniejewo/Gniezno
    200 zl :00000000 za drogo , 1700 ptz ta jest kwestia 2/3 tygodni

7. SworSky1995

SworSky1995 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @tgrxr
    Mój błąd ;) Ceny podane aktualnie będą również na retro redemption, który został przełożony na 1-10 lipca. Jednak, jak wyżej, 200zł to za dużo. Dziś jeszcze są 3x PTZ co daje 6 PTZ za filmik, do tego wtyczka Lockerz play extended, która sortuje filmiki od najkrótszych i po 5 godzinach oglądania mamy tyle PTZ ;p

8. tgrxr

tgrxr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    po 5h nie, ale po 5 dniach srednio 2-3 godziny, tak :F

zobacze, jak nie wyrwe czegos w restocku teraz to pewnie za duzo mniej oddam ;p teraz jest promo na steamie wiec trza by bylo wykorzystac :F

Wczytywanie...

Poleć forum