1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam oryginał Forza 3 PL dysk nr 1

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ronin, Luty 24, 2010.

1. ronin

ronin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, sprzedam Forza 3 PL płyta nr 1 , dziecko uszkodziło mi płyte nr2 oraz lekko okładkę, płyta nr 1 jest w stanie db+ instaluje sie na dysk, odczytuje grę z dysk bez hdd , kupujący dostanie nowe opakowanie po innej grze , okładkę oraz książeczkę pl + płyta nr 1 z grą Forza 3 PL . dałem za nią w sklepie 150 zł 26.01 , sprzedam za 55zł + kw . mam konto allegro 600 pozytywnych opinii. gg 1612261

Wczytywanie...

Poleć forum