1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SPRZEDAM!!! Oryginalna Kierownica MS WIRELESS RACING WHEEL!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ayzcrazy, Wrzesień 27, 2011.

1. ayzcrazy

ayzcrazy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    2
    Mam do sprzedania oryginalną mało używaną kierownicę MS WIRELESS RACING WHEEL. Stan oceniam na za***isty! W 100% sprawna. Kierownica mało używana z powodu bana co skutkowało sprzedaniem konsoli (kupujący nie był zainteresowany kierownicą i nie miał nic przeciwko zbanowanej konsoli). Cena jaka mnie interesuje to 300zł(możemy ponegocjować). Jestem z WWA z dostawą możemy się dogadać (nawet w dalsze rejony).

Kontakt 784 080 025 (jeżeli nie odbieram proszę o smsa że w sprawie kierownicy, oddzwonie w niedługim czasie).

Ooo to takie "cuś" http://static.trustedreviews.com/4a73d0|1dfa_3878-2.jpg

2. Lotnik421 Xbox One

3. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    może tak real foto?

4. Azur