1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam - patrzcie!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez diablos11, Styczeń 7, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. diablos11

diablos11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krosno
    Witam , chciałbym zaoferować wam forumowicze do sprzedania mojego uszkodzonego laptopa. Otóż jest on firmy niemieckiej GERICOM BELLAGIO 1330e z 2008 roku, kupiłem go na allegro takiego jak tu teraz podam. Jego parametry to :
    - 1 3 ghz procesor
    - 788mb ram
    - 160 gb dysk HDD
    - karta graficzna GeForce 6600
    - brak napędu ( szyny montażowe są!!)
    - brak zasilacza
    - brak gniazda do zasilania ( nie było spalone!!)

gniazdo nie bylo spalone tylko on byl sprzedawany na czesci poniewaz jego wlasciciel nie mial co z nim zrobic po tym jak dostal nowego wiec posprzedawal czesci na aukcjach ( sprzedal gniazdo , zasilacz i naped) reszta jest sprawna poniewaz dawalem do serwisu ,chcialem sie tylko dowiedziec czy reszta sprawna i dostalem odpowiedz że : TAK reszta sprawna w 100 %.
    Sprzedaje poniewaz mam nowego PC i mysle ze przyda się komuś kto lubi sie bawic w naprawianie lub kupi go bo chce.

GRATIS dożucę nowy procesor INTEL 2.6 GHz !!!!

Cena jaka mnie interesuje to : 160 zł - 260 zl oczywiście do negocjacji !!
    Przesyłka Pocztowa: 20 zl pobraniowa , priorytet 19 zl , ekonomiczna 16 zl - UWAGA!! jesli ktos wybierze opcje Pobraniowa to cena pobraniowa bedzie wynosila cenie laptopa np. ktos wezmie pobraniowa to ja pisze ze kwota pobraniowa bedzie wynosila kwote wynegocjowaną za laptopa ze mną!! np. 160 zl cena laptopa to taka cena bedzie na paczce za pobraniem!!!

BARDZO ZACHĘCAM!!!

Kontakt:
    GG: 175815 ( pisac jestem caly czas na niewidoku)
    Tel. 668-979-591 ( mozna pisac sms)
    E-mail: diablos11_94@o2.pl - PISAĆ JAK COŚ

Zależy mi wyłącznie na sprzedaży!!! ROZWAŻE KAŻDĄ OFERTĘ , Jak coś jest nie wiadome to pytac!!! :):):):)

FOTO:
    DSC00001.JPG | diablos11 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl - Pierwsze Zdjęcie
    DSC00002.JPG | diablos11 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl - Drugie Zdjęcie
    DSC00006.JPG | diablos11 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl - Trzecie Zdjęcie

2. Lotnik421 Xbox One

3. diablos11

diablos11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krosno
    Come On!!

Wczytywanie...
Status Tematu: