1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam PlayStation 2 SLIM

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bula144, Marzec 29, 2010.

1. bula144

bula144 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam na sprzedaż konsolę PlayStation2 SLIM ver. 77004 PAL, 2 pady: jeden oryginalny a drugi nie. Dwie karty pamięci: jedna oryginalna 8mb, druga 64mb nie oryginalna ale jest na niej zainstalowany free mc_boot 2.8 co umożliwia włączenie kopii zapasowych. Pełne okablowanie (z wtyczką z angielskim wejściem) bez oryginalnego pudełka i gwarancji. Konsola kupiona kilka lat temu w Anglii, służyła mi bardzo dobrze nigdy nie miałem z nią problemów. Sprzedaje ponieważ chcę kupić X-Boxa 360. W zestawie jest jeszcze 19 oryginalnych gier (ale nie mam żadnych kopii zapasowych, ponieważ dałem kumplowi).
    1. Black
    2. Gran Turismo 3
    3. CueClub
    4. Final Fantasy X-2
    5. Final Fantasy XII
    6. Final Fantasy X
    7. GTA San Andreas
    8. Metal Gear Solid 2
    9. Fifa 06
    10. Pes 06
    11. Splinter Cell
    12. Dragon Ball Z: Budokai 2
    13. Quake 3
    14. Devil May Cry 2
    15. God of War
    16. WRC II Extreme
    17. TOCA RaceDriver 3
    18. NFS Carbon
    19. Tekken 4
    cena: 400zł do negocjacji + przesyłka lub wymiana za xbox360 o podobnej wartości
    Kontakt: gg: 7168416 - można pisać nawet jeśli mnie nie ma
    Zdjęcia: dodam wieczorem

2. Lotnik421 Xbox One

3. bula144

bula144 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sprzedane!!!

Wczytywanie...

Poleć forum