1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam PS3 Lublin

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez djezzer93, Styczeń 9, 2010.

1. djezzer93

djezzer93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Sprzedam PS3 FAT z dyskiem 80GB. Do konsoli posiadam 2 pady(jeden oryginalny sixaxis dualshock 3, drugi nieoryginalny z kablem), kabel HDMI i AV, kabel od zasilania, pilot. Cena jaka mnie interesuję za konsole to 800 zł, jednak wysłucham każdej propozycji oczywiście w granicach zdrowego rozsądku ;D.

Najbardziej interesowała by mnie sprzedaż konsoli na terenie Lublina lub okolic, jednak wysyłka też wchodzi w grę.
    Wszystko będzie załatwiane poprzez allegro.
    Pozdrawiam i zachęcam do kupna.

Moje GG w razie pytań 3362521

@Edit
    Zamieszczam link do aukcji allegro
    http://allegro.pl/show_item.php?item=879167925

2. Lotnik421 Xbox One

3. adrionoPL

adrionoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Kolejny! No kurcze ludzie czemu nie sprzedawaliście tego półtora miesiąca temu. Miałbym niezły wybór bo od PS3 odganiała mnie nieco cena :)

4. jewgienij.dragonow

jewgienij.dragonow Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jaka jest data produkcji konsolki masz jakies papiery, dowód zakupu, prosimy o szczegóły

5. djezzer93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Konsole kupiłem jakieś 2 miesiące temu na allegro używaną. Wiem od poprzedniego właściciela, że konsola była wyprodukowana po roku 2008 i najlepszym dowodem na to jest brak kompatybilności z grami PS2 ;P, po za tym żadnych dowodów zakupu nie mam, gwary już nie ma bo jak wiecie Sony niestety daje tylko 1 rok gwarancji na PS3. Konsola nie była naprawiana i działa ok, nie przegrzewa się i pracuje cicho( jak to ps3 ;P ).

6. djezzer93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    PS3 Sprzedane! Proszę o zamknięcie tematu.

Wczytywanie...

Poleć forum