1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam PS3 SS + Gry + Kierownica + Move

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mahonowy, Wrzesień 2, 2014.

1. Mahonowy

Mahonowy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kalisz
    Witam, chciałbym sprzedać Konsolę PS3

-Konsola Sony PS3 SSlim :
    -Dysk Wbudowany 12 GB
    -Bezprzewodowy Pad Sony
    -Kontroler Move
    -Kamera PS eye
    -Pełne okablowanie
    -Kierownica TRACER Drifter

Do konsoli dodaję również kilka gier :
    -TES Skyrim (Pudełko)
    -Battlefield 4 (Pudełko)
    -Dead Nation (Dysk)
    -Worms 4 Total Mayhem PS3 Edition (Dysk)
    -Little Big Planet (Dysk)
    -Sports Championship (Pudełko Zastępcze)

Konsola baaardzo mało używana, mam ją jakiś czas ale tylko leżała w szafie zapakowana, kierownica 2 razy w życiu wyciągnięta z pudełka, żadnych usterek, ukrytych wad, ja sprzedaję bo niestety nie mam czasu żeby się nią nacieszyć :( Konsolę wysyłam przesyłką kurierską, mogę dowieźć w okolicach Kalisza, lub możliwy jest odbiór osobisty, aby można było sobie konsolę sprawdzić jeżeli jest taka potrzeba. Cena jaka mnie interesuję to 800zł, Nie sprzedaję oddzielnie, Za samą konsolę chciałbym 600zł, ale że naprawdę nie mam czasu sprzedawać tego oddzielnie no to wliczam od razu gry warte może ze 150zł i kierownica drugie tyle (Powiedzmy że MOVE gratis :D ). Wliczona przesyłka. Pozdrawiam przeglądających i zachęcam do kupna, zwłaszcza kiedy gry są za grosze po wyjściu PS4 :)

Proszę dzwonić po podany numer. Odpowiadam również na smsy. ( 6 6 3 5 2 5 5 0 7 )

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mahonowy

Mahonowy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kalisz
  4. Mahonowy

Mahonowy Świeżak Świeżak

Polubienia: