1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[SPRZEDAM] PSP 2004 Slim&Lite Przerobiona

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Ranger, Grudzień 15, 2009.

1. Ranger

Ranger Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    [SPRZEDAM/ZAMIENIE] PSP 2004 Slim&Lite Przerobiona

Witam! Mam na sprzedaż konsolę PSP 2004 Slim&Lite. Mogę się zamienić na XBOX 360 przerobione z dyskiem twardym! Moze byc ban na Xbox Live.
    Stan idealny, wszystko 100% sprawne, konsola ani razu mi nie upadła, ani niebyło bricków :)
    Wgrany soft: 5.50 GEN-D2 (działają wszystkie najnowsze gry bez fixowania!)
    W skład zestawu wchodzi:
    -PSP 2004
    -Ładowarka
    -Oryginalna Gra Loco Roco
    -Karta pamięci 1GB (Wgrany recovery flasher,w razie bricka mozna w ciagu minuty naprawic konsole, lub zainstalowac soft 5.00 m33-6 :D
    -Opakowanie od konsoli + wszelkie instrukcje i papiery
    -Kabel PC->PSP i na odwrót :D
    -Za dopłatą 90zł dorzucam karte Sandisk Ultra II 4GB

Cena to 480zł + wysyłka

Zainteresowani pisać na gg: 8159019, lub na priv (aczkolwiek zalecane GG :) )

na życzenie klienta moge zgrać jakieś gry na karte pamieci ^^
    ----------------------------------------------------
    ZDJĘCIA:
    Calość (sry ze na poczatku zapomnialem jeszcze gre locoroco polozyc do zdjecia ogólnego :p)
    Gra locoroco:
    Konsola z bliska
    Wersja softu (po ksztalcie liter mozna odgadnąć że jest to 5.50 GEN-D2 i mój nickname poniżej :D)
    Instrukcje z bliska
    Oryginalna Karta pamięci 1GB:
    Sandisk Ultra II 4gb (dorzucam za dopłatą 90 zł)

Wczytywanie...

Poleć forum