1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[SPRZEDAM] PSP SLIM 2000 PRZEROBIONE + MASA DODATKÓW 400zł

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez karolinho2111pl, Luty 5, 2010.

1. karolinho2111pl

karolinho2111pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pyra z Kamionek ;)
    Cześć. Mam na sprzedaż przerobioną konsolę PSP 2004 (soft 5.50 GEN-D2). Konsola jest używana i sprawna w 100% . Stan PSP'ka jest według mnie dobry (są rysy na obudowie i wyświetlaczu oraz pęknięcia na triggerach które nie przeszkadzają w graniu) . Konsolka została kupiona 2 lata temu w Mediamarkt w Poznaniu. Do konsoli dodaję dwa pokrowce, smyczkę , oryginalne słuchawki SONY Walkman , kabel USB , kabel COMPOSITE (umożliwia oglądanie filmó na telewizorze) , ładowarkę , pudełko , komplet instrukcji , kartę 4gb, dwa pudełka i CRYSTAL CASE na PSP FAT .

W skład zestawu wchodzą:

• przerobione PSP-2004 w kolorze ICE SILVER
    • oryginalna bateria PSP-S110 Li-On 1200 mAh
    • oryginalna ładowarka
    • smycz
    • futerał
    • pokrowiec
    • CRYSTAL CASE FAT
    • Kabelek USB
    • Komplet instrukcji
    • Dwa pudełka
    • Karta pamięci 4GB
    • Mała szmateczka
    • Nowe oryginalne słuchawki SONY WALKMAN
    • GRIP

ZDJĘCIA:
    f - Elektronika > RTV/AGD - Fotosik.pl

GG:4432465

!!UWAGA!!

Konsola sprzedawana jest bez gwarancji
    Transakcja tylko przez allegro
    Na ekranie jest nalepiona folia HORI dlatego na zdjęciach tak fatalnie wygląda wyświetlacz . Stan ekranika jest według mnie dobry​

EDIT : Cena 400 zł + 39zł (wysyłka kurierem "OPEK")

Wczytywanie...

Poleć forum