1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam Sony Ericssona w850i

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez toreto, Luty 1, 2010.

1. toreto

toreto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jako, że jestem nowym użytkownikiem i z tego co się orientuję tylko tu mogę założyć nowy temat. Gdyby jednak coś, to proszę moderatorów o przeniesienie do działu "sprzedam".
    Tak jak w temacie, sprzedam SE w850i stan dobry,w zestawie słuchawki SE hpm-70(oryginalne) + karta 1gb + oczywiście ładowarka + pudło. Guzik lewy nad wyświetlaczem nie działa(w sumie w ogóle nie potrzebny-używa się go podczas robienia zdjęć), delikatnie pęknięty klawisz nawigacyjny(wada fabryczna-w każdym pęka).Zdjęcia mogę wysłać na maila. Cena 170 do utargu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szamanxd

szamanxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Zły dział!!! Od tego jest rynek.

4. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    chłopcze to jest świerzak ! nie uważaj się za lepsze go że jesteś użyszkodnikiem !

Mowi ci to użyszkodnik z większym stażem :p

5. toreto

toreto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jednak na tym forum kuleje czytanie ze zrozumieniem. Wyraźnie napisałem że: "Jako, że jestem nowym użytkownikiem i z tego co się orientuję tylko tu mogę założyć nowy temat." - Jestem Świeżakiem.

Wczytywanie...

Poleć forum