1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam tanio Verbatimy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez abgx234, Marzec 14, 2010.

1. abgx234

abgx234 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam do sprzedania 13 płyt Verbatim DVD+R DL. Kupiłem kiedyś dwa pudełka po 10 płyt, ale ich nie wykorzystałem wszystkich, a Xboxa sprzedaję więc może komuś innemu się przydadzą. Oddam jednego całego cake 10 i 3 płyty w drugim, czyli łącznie 13 za 30 zł + przesyłka. Nawet jeżeli z przesyłką wyszło by 40 zł, ale pewnie mniej wyjdzie to jedna sztuka wychodzi około 3 zł. Jest to bardzo dobra oferta. Transakcję najlepiej przez allegro by przeprowadzić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wystawiaj na alledrogo i od reki pojda

Wczytywanie...

Poleć forum