1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam uszkodzonego pada

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez blOOM, Grudzień 29, 2009.

1. blOOM

blOOM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krk
    jak w temacie mam do sprzedania uszkodzonego pada do xboxa 360. Problem polega na tym że pad włącza się i łączy z konsolą w menu konsoli dziala normalnie ale gdy włączymy grę pad odłącza się od konsoli na 3 sekundy i sam z powrote sie podłącza powtarza się to dość często czasami nawet co 10 sekund. Nie mam pojecia czy da sie to naprawic i ile mogloby to kosztowac pad nie ma juz gwarancji!!! cena jakies 40 zł oczywiscie jest do negocjacji!!! Prosze dobrze przemyslec ewentualny zakup.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojowojo

wojowojo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Daj kontakt jestem zainteresowany zakupem

Wczytywanie...

Poleć forum