1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam uszkodzonego Xboxa 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fresh.cie, Wrzesień 16, 2012.

1. fresh.cie

fresh.cie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, mam do sprzedania uszkodzoną konsolę X360. W konsoli palą się 3 czerwone diody, zaraz po zepsuciu pokazywał kod błędu 0020, wysłałem do serwisu, zdiagnozowali, że sekcja zasilania poszła(wyłączyli mi prąd w domu i buch, konsola nie działa). Nie miałem kasy na naprawę, także przysłali mi ją, ale miała już inny kod błędu, nie wiem czemu. Nie pamiętam już jaki to był, ale nie różnił się wiele.
    Cena jaka mnie interesuje to 60 zł + przesyłka(pobraniowa). Allegro możliwe.

Wczytywanie...

Poleć forum