1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam WD2500BEVT

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Romari0, Październik 20, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Romari0

Romari0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    SBK
    WITAM!
    Sprzedam dysk twardy WD2500BEVT.
    Kupiłem go z myślą o mojej konsoli ale jako że ją sprzedałem to dysk jest mi już zbędny.
    Dysk siedział w konsoli około tygodnia. Konsola została sprzedana z poprzednim dyskiem twardym (160gb) i teraz ten dysk leży u mnie na półce i się marnuje.
    Dysk nie był flashowany. Działał u mnie bez problemu, ponieważ miałem RGH.
    Jeżeli ktoś chciałby go wsadzić do nieprzerobionej konsoli to musi go przeflashować za pomocą programu hddhackr. Poradnik co do tego znajduje się tutaj na forum. Wystarczy poszukać. Jeżeli ktoś by sobie życzył to mógłbym go sflashować.
    Dysk w idealnym stanie wizualnym oraz technicznym.
    Kupującemu udzielę tydzień gwarancji rozruchowej.
    Jeżeli ktoś będzie zainteresowany to wyślę zdjęcia i screeny z testu programem hd-tune pro.
    Dysk jest "goły". Tzn bez plastikowej obudowy do konsoli xbox 360.
    Jest na prawdę wydajny. Jego maksymalny transfer odczytu danych sięga ponad 80mb/s.

Co do ceny to myślę że cena 90zl będzie OK.
    W razie potrzeby wystawienia aukcji na allegro doliczę do ceny ściągnięte później prowizje. Wtedy cena nie powinna przekroczyć 95-100zł + KW ale jeszcze to sprawdzę przed wystawieniem aukcji.
    Mimo wszystko wolałbym odbiór osobisty w Sobótce (około 35km od Wrocławia).

W razie czego moje gg - 41660904

Jeżeli ktoś by potrzebował dodatkowe info to pisać śmiało.

Dzięki i pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Romari0

Romari0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    SBK
  4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl