[Sprzedam] Wielka wyprzedaż, gry za bezcen :)

Romuś

Użytkownik
Użytkownik
Witam, jako, że potrzebuję trochę więcej pieniędzy niż posiadam, to postanowiłem wyprzedać moje gry.

tak więc do sprzedania posiadam takie gry jak:

Blitz The League II - gra po angielsku, okładka i książeczka w wersji niemiecko-francuskiej. stan płyty bardzo dobry, cena jaka mnie interesuje to 35zł.
The Simpsons Game - całość po angielsku, osobiście stan płyty oceniam na jakiś dostateczny, widać dość spore ślady użytkowania, ale gra działa bez zarzutu, za równo bez dysku jak i zgrywa się na dysk bez problemu. cena jaka mnie interesuje to 25zł.
The Elder Scrolls IV: Oblivion - całość po angielsku, stan płyty na bardzo dobry z minusikiem, bo coś tam jednak widać pod światło. cena jaka mnie interesuje to 45zł.
Too Human - okładka i książeczka po niemiecku chyba sama gra w języku angielskim. stan płyty bardzo dobry. cena jaka mnie interesuje to 25zł
Call of Juarez: Bound In Blood - całość po angielsku, płyta w stanie dobrym plus, kilka rysek widocznych. cena za tą grę to 45zł.

oczywiście ceny mogą podlegać negocjacji, preferowałbym wpłatę na konto, ewentualnie można sprawę załatwić przez allegro. kupując kilka gier w zestawie, można liczyć na jakąś promocję cenową. za cały zestaw życzyłbym sobie 155zł.
możliwa jest ewentualna wymiana, ale to na jakąś nowość, np. wszystkie gry za coś nowego lub kilka moich za jakąś nowszą propozycję, ewentulnie gitarkę bym przytulił także.

pozdrawiam.
 

Romuś

Użytkownik
Użytkownik
Call of Juarez zarezerwowany dla Cwyter'a.

reszta nadal aktualna.
 

arti1234x

Użytkownik
Użytkownik
moge ci dać za too human i The Simpsons Game 50 zł z przesyłką pasuje?
 

Romuś

Użytkownik
Użytkownik
 

Romuś

Użytkownik
Użytkownik
Oblivion nieaktualny.
 

Romuś

Użytkownik
Użytkownik
Blitz The League II - 35zł
The Simpsons Game - 25zł
Too Human - 25zł

up.
 

SNR

Użytkownik
Użytkownik
jak masz allegro to za 20zl the simpsons kupie
 

Jacob7

Świeżak
Świeżak
Call of Juarez aktualne?
 

Do góry Bottom