1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Sprzedam] Wielka wyprzedaż, gry za bezcen :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Romuś, Grudzień 6, 2009.

1. Romuś

Romuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jako, że potrzebuję trochę więcej pieniędzy niż posiadam, to postanowiłem wyprzedać moje gry.

tak więc do sprzedania posiadam takie gry jak:

Blitz The League II - gra po angielsku, okładka i książeczka w wersji niemiecko-francuskiej. stan płyty bardzo dobry, cena jaka mnie interesuje to 35zł.
    The Simpsons Game - całość po angielsku, osobiście stan płyty oceniam na jakiś dostateczny, widać dość spore ślady użytkowania, ale gra działa bez zarzutu, za równo bez dysku jak i zgrywa się na dysk bez problemu. cena jaka mnie interesuje to 25zł.
    The Elder Scrolls IV: Oblivion - całość po angielsku, stan płyty na bardzo dobry z minusikiem, bo coś tam jednak widać pod światło. cena jaka mnie interesuje to 45zł.
    Too Human - okładka i książeczka po niemiecku chyba sama gra w języku angielskim. stan płyty bardzo dobry. cena jaka mnie interesuje to 25zł
    Call of Juarez: Bound In Blood - całość po angielsku, płyta w stanie dobrym plus, kilka rysek widocznych. cena za tą grę to 45zł.

oczywiście ceny mogą podlegać negocjacji, preferowałbym wpłatę na konto, ewentualnie można sprawę załatwić przez allegro. kupując kilka gier w zestawie, można liczyć na jakąś promocję cenową. za cały zestaw życzyłbym sobie 155zł.
    możliwa jest ewentualna wymiana, ale to na jakąś nowość, np. wszystkie gry za coś nowego lub kilka moich za jakąś nowszą propozycję, ewentulnie gitarkę bym przytulił także.

pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Romuś

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Call of Juarez zarezerwowany dla Cwyter'a.

reszta nadal aktualna.

4. arti1234x

arti1234x Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    moge ci dać za too human i The Simpsons Game 50 zł z przesyłką pasuje?

5. Romuś

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. Romuś

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1