1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Sprzedam / Wymienię] 5 gier / 2 filmy(lol):P

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Cudaczny, Luty 10, 2010.

1. Cudaczny

Cudaczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jako, ze dziwne zasady forum zmuszają mnie do pisania tutaj, a nie w odpowiednim dziale, więc zostawie ofertę tu, może jakiś mod się zlituje i wrzuci go do odpowiedniego działu, bo nie mam zamiaru bezsensownie spamować forum żeby wbić 20 postów :p

Wracając do tematu to mam do wymiany/na sprzedaż (chętniej do wymiany) następujące gry:
    Halo 3
    Gears of War 2 (gra pl, instrukcja eng)
    Call of Duty WaW
    Fable 2 (gra pl, instrukcja eng)
    Need for Speed MW

Wszystkie gry są w dobrym/b.dobrym stanie, są oczywiście ślady użytkowania, no ale halo, nie robiłem z nimi nic poza wkładaniem nośników do konsoli kilka razy. Nigdy z nimi nie było żadnych problemów. Pudełka i książeczki nietknięte. Jestem nowym użytkownikiem, więc zgadzam się na allegro itd itp, mogę wrzucić nawet zdjęcia na priv jak ktoś by chciał..

Mam na sprzedaż/lub wymianę 2 angielskie, teenage'rowskie komedie, jakby ktoś był zainteresowany .:
    SuperBad
    Kevin&perry Go Large

Więcej info - gg; 853856

2. Lotnik421 Xbox One

3. Cudaczny

Cudaczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Odświeżamy co 24h!

5. streetfighter23

streetfighter23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    moglbys napisac ile bys chcial za poszczegolne gry ? (anyway bez tego twoj temat moze pojsc do kosza)

6. Geexe

Geexe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Fable 2 rozumiem że nie GOTY? Ile za to chcesz?

Wczytywanie...

Poleć forum