1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam X360 Arcade komplet

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez SzymSzejdi, Styczeń 18, 2010.

1. SzymSzejdi

SzymSzejdi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wawa
    Witam
    Mam do sprzedania konsolę X360 Premium, bez dysku, z kartą pamięci 256MB
    Konsola przerobiona Iextreme 1,4 po banie!! Jest to wersja z datą MFR 29-08-2007 z wyjściem HDMI kupiona w czerwcu 2008. Konsola jest sprawna, nie ma i nigdy nie miała ROD'a, nigdy też nie była w serwisie. Sprzedaję razem z nowym padem bezprzewodowym, zasilaczem, kablem LAN i nieużywanym kablem composite AV + kabel chinch, który pozwala na podłączenie wyjścia dźwięku z konsoli do wierzy, lub innego zestawu audio, wszystko w oryginalnym pudełku z makulaturą itp. Dodatkowo dorzucam 25 płyt DVD-DL+, szczegóły na priv.
    Sprzedaję tylko całość!! Możliwy odbiór osobisty w Warszawie, mogę wystawić aukcję na Allegro, nie wysyłam za pobraniem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. death666

death666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jaka cena?

Wczytywanie...

Poleć forum