1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam X360 Premium 60 GB + 18 gier + gratisy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Jrk, Styczeń 28, 2010.

1. Jrk

Jrk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    warszawa
    Witam,
    Sprzedam Xboxa 360 Premium 60 GB HDD + 2 pady + 18 gier + podstawka + dodatkowe wiatraki. Konsola NIE przerabiana, nigdy nie naprawiana, nie rozkręcana. Nie przenoszona, stała w przewiewnym miejscu. Konsola zakupiona 08.11.2008, a więc do listopada jest jeszcze gwarancja na całą konsole, a na RROD rok i 9 miesięcy. Konsoli nie rejestrowałem na stronie Microsoftu, więc nowy właścicielem bez problemu może to zrobić. Zawiera headset, instrukcje oraz pełne okablowanie które było w zestawie. Dodatkowo dorzucam podstawkę ułatwiającą trzymanie konsoli pionowo i dodatkowe wiatraczki ( są praktycznie nie używane, dostałem kiedyś od znajomego ale dla mnie są za głośne) .

Spis dołączonych gier. Wszystkie chodzą bez najmniejszego problemu ( może nba trochę głośniej, ale nie ma problemu z zainstalowaniem na dysku )

- Forza Motorsport 3 PL Limitowana edycja z pendrivem 2 GB i breloczkiem ( dorzucę kod na dodatkowe samochody i trasy, z tym że nie jestem pewny czy zadziała )
    - Forza Motorsport 2 Limitowana edycja
    - Grid
    - PGR 3
    - Need for Speer Shift PL
    - Test Drive Unlimited
    - Lego Batman
    - Lego Star Wars Complete Saga
    - Lego Indiana Jones
    - Kung Fu Panda
    - Batman Arkham Asylum
    - Gears of War 2 PL
    - Army of Two
    - Fifa 10 PL
    - Nba 2k9
    - Beijing 2008
    - Shaun White Snowboarding PL
    - Fight Night Round 3 ( bez książeczki )

Jeżeli cena mnie zadowoli to dorzucę kod Xbox Live gold na 12 miesięcy ( europa ).
    Cena 1500 zł. Wysyłka poczta polska, kurier, odbiór osobisty w Warszawie. Możliwość kupna przez allegro. Więcej informacji GG – 1292884, E-mail: cocacola81@wp.pl Pisz, na pewno się dogadamy.

Real foto:
    FOTY
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jrk

Jrk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    warszawa