1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam X360 Slim RGH 250 GB

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wampir1988, Czerwiec 16, 2014.

1. wampir1988

wampir1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Libiąż
    Witam do sprzedania mam Slimkę z RGH dyskiem 250 GB padem, pudłem i kablami. Czyli komplet. Data produkcji - 22.06.2012 Czas bootowania 15-20 sek. W napędzie wrzucona przeróbka LTU ale chyba laser padł bo nie bardzo czyta płytki, w zasadzie i tak nie potrzebny przy RGH. Gratis dorzucę kabel play&charge. Cena jaka mnie interesuje to 600 zł + KW

Możliwa wymiana za slim z lt3/ltu

Mogę wystawić na allegro ale trzeba doliczyć koszt wystawienia aukcji. Na wszelkie pytania odpowiem w temacie lub na pw

2. Lotnik421 Xbox One

3. wampir1988

wampir1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Libiąż
    Up

Wysłane z mojego GT-I9300

4. wampir1988