[SPRZEDAM] Xbox 360 120 GB iXtreme 1.51 OKAZJA JAK NOWY!

Flisek

Użytkownik
Użytkownik
Dziś do sprzedania mam konsole Microsoft Xbox 360 Premium. Konsolka jest z zestawu premium, lecz ja do niej dokupiłem ORYGINALNY dysk twardy o pojemności 120 GB - działa bez zarzutów, zainstalować można kilkanaście gier! Konsola przerobiona jednym z nowszych firmware'ów - iXtreme 1.51, pozwala na odpalanie własnych kopii gier. Xbox jest w bardzo dobrym stanie technicznym oraz wizualnym. X360 nie jest zbanowany na Xbox Livie, posiadam 1100 MSP ( Microsoft Pointsów) jeżeli kogoś interesowałyby zakupy w tamtejszym sklepie, jestem gotów oddać konto z hasłem (, na którym już jest nabite ponad 6000 gamerscore'u). Do konsolki dodaje oryginalną grę - PGR 3 oraz 'gratisowo' ok. 20 kopii innych gier ( prawie wszystkie na verbatimach)! Do konsoli załączam dwa ORYGINALNE pady + jeden akumulatorek PLAY&CHARGE, do którego mam kabelek usb zasilający. Jak to bywa w 'Premiumach' dorzucam oczywiście ORYGINALNY headset microsoftu, przez który skomunikujecie się ze swoimi przyjaciółmi
W cały zestaw wchodzą:
- konsola, z płytą główną Opus (serwisowana w marcu '09, została gwarancja na E74 i RRoD do czerwca)
- dysk twardy 120 gb
- 2 pady oryginalne + akumulatorek do ładowania
- headset
- kilkanaście kopii gier
- przerobiona iXtremem 1.51
- niezbanowana
- oryginalne gry - PGR3
- pełne okablowanie + oryginalne pudełko z wszystkimi dokumentami itp.


Xbox 360 120 GB iXtreme 1.51 OKAZJA JAK NOWY! (812258344) - Aukcje internetowe Allegro
 

Flisek

Użytkownik
Użytkownik
odświeżam
 

Flisek

Użytkownik
Użytkownik
Nowa cena! 900 zł!
 

alejasiu11

Banned
Dodasz 100zł i masz nowego elite zmniejsz cenę to ktoś szybciej kupi pozdrawiam
 

Flisek

Użytkownik
Użytkownik
Nowa, atrakcyjna cena - 850 zł!
 

Flisek

Użytkownik
Użytkownik
update
 

Do góry Bottom