[SPRZEDAM] Xbox 360 203W zestaw

Bart!

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Sprzedam Xboxa 360 - zestaw (jedynie brak headseta :p):
-okablowanie (czyli kabel pod telewizor z eurozłączem i kabel do zasilacza)
-zasilacz 203W
-1 pad
-konsola (data produkcji 2007-09-19, data zakupy około rok później :D)
-z wyjściem HDMI
-dysk 20GB (odblokowany, możliwość instalacji gier)
-przerobiony ixtreme 1.6
-zbanowany
-najnowszy dash wgrany (możliwość podłączenia 2 pendrivów/dysków i instalacji na nich gier)
-pudełko wraz z książeczkami (te co są przy każdym zakupie :D )

Xboxa ma poprawione chłodzenie bo jak długo grałem to strasznie się nagrzewał i teraz ma dodatkowy wentylator oraz wentylatory chodzą z całą prędkością. Czyli xboxa jest stosunkowo głośny. Ale to nic bo teraz granie i po 15 h nie robi na nim żadnego wrażenia. Jak to w tych wersjach tacka wychodzi z oporem (tzn jak jest płyta w środku to wyjdzie prawie od razu i najlepiej jak Xbox stoi w pozycji poziomej, bez płyty trzeba palcem pomóc :D ) wiem że trzeba wyczyścić gumkę, ale nie mam takich zdolności manualnych więc się nie tykam :)

Na xboxie jest zainstalowanych kilka gier z Xboxa Live:

-banjo kazooie
-Trials HD
-Worms
-Soulcalibir
-Undertrow
-Hexic HD
-SWOS

moim zdaniem jedne z fajniejszych na Livie jakie znalazłem :)

Dodatkowo do konsoli dorzucam około 30 dodatków (o to jakie proszę pytać poprzez gg albo PM :) )

Cena jaka mnie interesuje to 420 zł. Jestem z Lublina i jest możliwość oglądnięcia konsoli i przetestowania, oczywiście po wcześniejszym kontakcie.
gg: 2376394 (przeważnie jestem wieczorami :) )


jak ktoś chce zdjęcia to mogę wysłać na maila :) Ale opiszę tak na wszelki wypadek: Konsola - stan idealny, bez zadrapań itp itd. Pad jest troszkę zużyty lewy analog ale to też minimalnie że w niczym nie przeszkadza ani nie widać bardzo :)

NIE INTERESUJE MNIE ŻADNA ZAMIANA :)

MOGĘ WYSTAWIĆ NA ALLEGRO
 

Do góry Bottom