1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam!!!: Xbox 360 250gb slim kinekt + 7gier jak nowy!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bravo2000, Październik 12, 2011.

1. bravo2000

bravo2000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    http://allegro.pl/show_item.php?item=1870633706

Witam!
    Mam tym razem do sprzedania prawie że nowego XBOXA 360 250GB Slim z Kinektem i 7 grami.

Xbox został zakupiony nowy przeze mnie w czerwcu tego roku. Od tej pory był używany sporadycznie, może z 5 razy. Także prawie jak nowy

W skład zestawu wchodzi:
    XBOX 250GB Slim Kinekt Ready (menu PL) NIEPRZERABIANY także nie jest zbanowany i można grać na Xbox Live
    Kinekt
    Oryginalny pad bezprzewodowy
    Zasilacz
    Wszystkie kable czincze + przejściówka na euro
    7 ORYGINALNYCH GIER: Fifa11, Fallout 3, GTA 4, Condemned 2, Alone In The Dark, Kinekt Adventures, Harry Potter I Insygnia Śmierci cz.1

GRATIS DODAJĘ 2 METROWY KABEL HDMI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI !!!!!!

Cena jaka mnie interesuje to 1150zł – gdzie znajdziecie prawie że nowego Xboxa z kinektem i 7 grami w takiej cenie? Dodatkowo XBOX NA GWARANCJI!!!!

!! WYSYŁKA GRATIS !!

W razie jakichkolwiek pytań, negocjacji pisać do mnie na gg: 717478 lub dzwonić pod numer: 500-734-980
    Nie odpowiadam na smsy ani na maile.

Zdjęcia poniżej. Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum