1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam Xbox 360 arcade i pad

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez reavenger, Grudzień 10, 2012.

1. reavenger

reavenger Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bia�ystok, Poland, Poland
    Witam! Mam na sprzedaż Xbox'a Arcade falcon z HDMI Lt3.0, niestety poza tym posiada również Roda o numerku 0110 (tak mi sie zdaje, wiem ze cos z ramem związane) z tego co czytalem to wystarczy go nagrzac zeby dzialał, ale ja sie nie znam na naprawie domowej jak i fachowej :) Konsola nie zbanowana

czekam na propozycje co do ceny.

do zestawu dodaje kabel composite (ten z guzikiem hdtv) oraz kabel Vga i zasilacz 203w i karte pamieci 256mb

oddzielnie do kupienia mam czarnego pada mało używanego (przez moją młodszą siostrę także stan jest bardzo dobry) cena pada to 65zł.

Wysyłam za pobraniem, oraz przy wpłacie na konto. Do konsoli jest oryginalne pudełko.

również moge odsprzedać kolekcje na okło 70 nagranych płyt

2. Lotnik421 Xbox One

3. Daros888

Daros888 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Cena zawiera wysyłkę?
    Za ile chcesz sprzedać te gry, co to za tytuły?

4. reavenger

reavenger Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bia�ystok, Poland, Poland
    a gry to ja tam niewiem. mam tylko płyty jakies nagrane :p na PW więcej info co do nagrań wokalnych :p

5. Daros888

Daros888 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Byłbym zainteresowany padem i tymi grami, ale jeszcze muszę się namyślić, jak coś to dam znać na PW.

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Sprzedam Xbox 360 arcade i pad

I leci ban za gry

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...