1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam Xbox 360 Arcade (zbanowana)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Amarant1989, Listopad 9, 2009.

1. Amarant1989

Amarant1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprzedam Xbox 360 Arcade data produkcji 2007-09-26, przerobiona iXtreme 1.51, nigdy nie było z nim problemow oprocz bana ktorego dostałem dnia 08-11-2009.Do konsoli jest: kabel A/V, kabel VGA (możliwość podłączenia do monitora),zasilacz,karta pamięci 256mb,pad (jeszcze z naklejkami jak nówka), pudło, wszystkie oryginalne woreczki.Wszystko jest popakowane w karton i oryginalne woreczki wyglada jak nowka, do konsoli zasiadałem tylko weekendami i to bardzo rzadko, głownie gra na Xbox Live. Cena jaka mnie interesuje to 400zł, pisać propozycje i pytać na forum albo GG: 3777691.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Amarant1989

Amarant1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sprzedany temat do zamknięcia lub usunięcia

Wczytywanie...

Poleć forum