1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam Xbox 360 Elite Jasper RGH 2.0

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez Slawek Słowik, Czerwiec 19, 2015.

1. Slawek Słowik

Slawek Słowik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam do sprzedania xboxa 360 z najlepszą płytą główna Jasper która charakteryzuję się bardzo niską awaryjnością praktycznie zerową.Konsola ma wykonane RGH 2.0 jeszcze jest na gwarancji do grudnia 2015 roku.Konsola w stanie idealnym, zakupiłem ją rok temu czystą bez przeróbki miała jeszcze plomby oryginalne nigdy nie była otwierana dopiero w styczniu 2015 roku gdy ją dałem na przeróbkę to raz ją profesjonalny serwis otworzył i wykonał zabieg przy okazji wymienił w niej pastę termo przewodzącą na nową co nie było konieczne nawet.Do konsoli dodaję oryginalne pudełko wraz z wszystkimi książeczkami i dowodem zakupu rok temu.Do konsoli dodaję Headseta,kabel HDMI, zasilacz, PAD za dodatkową opłatą którą ustalimy.Ogólnie cały zestaw podlega negocjacji.Możliwe podesłanie zdjęcia jak konsola jest włączona :).Jest też możliwa wysyłka.Proszę pisać na GG lub na olx lub sms.Każdy chyba wie na czym polega RGH 2.0.Jeżeli ktoś nie wie Proszę pytać.Pozdrawiam

Cena 500 do negocjacji

Wczytywanie...

Poleć forum