1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SPRZEDAM XBOX 360 ELITE JASPER Z RGH 2.0

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez Slawek Słowik, Kwiecień 30, 2015.

1. Slawek Słowik

Slawek Słowik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam do sprzedania xboxa 360 jaspera z przeróbką RGH 2.0 i najnowszym daschem.Konsola nie była nigdy otwierana i naprawiana tylko do przeróbki raz otworzona.Jest ona z grudnia z 2009 roku.Jasper charakteryzuje się wysoką bez awaryjnością.Oczywiście konsola z zasilaczem kablem HDMi pudłem oryginalnym od konsoli Headsetem wszystkie papiery.Konsola ma jeszcze gwarancję na RGH 2.0 do grudnia jest zaplombowana.Proszę pisać na PW lub GG 43846486 to dogadamy się do ceny i mogę podesłać zdjęcia.Cena będzie się zaczynać od 650 PLN do negocjacji.Konsola ma jeszcze dysk wewnetrzny 60 GB

Dobra zmieniam cenę 600 do negocjacji

Ostatnio edytowane przez moderatora: Kwiecień 30, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum