1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam xbox 360 Elite nowy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Galagher, Grudzień 6, 2009.

1. Galagher

Galagher Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Do sprzedania mam prawie nowego x360 elite 2009-09-01 kupiony kilka tygodni temu. Nieprzerobiony w idealnym stanie technicznym i wizualnym.
    W komplecie:
    -Pudełko
    -Konsola
    -Dysk 120gb
    -czarny pad
    -Headset
    -Zasilacz
    -kabel do tv
    -papiery itd
    -oryginalne gry: Pure, Lego Batman, COD MW 2
    -play&charge (kabel i akumulatorek do pada kolor biały)
    Nie sprzedaje na częsci, na nic się nie wymieniam, interesuje mnie tylko gotówka. Propozycje cenowe prosze pisać na PW a najlepiej na gg 814586 nie odpowiadam na pytania typu "jaka cena" dla osoby zainteresowanej wystawie konsole na allegro (tylko wpłata na konto nie wysyłam za pobraniem)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Galagher

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
  4. Galagher

Polubienia: