1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam xbox 360 jasper

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez HASH, Styczeń 4, 2011.

1. HASH

HASH Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam do zaoferowania mam konsole każdemu znaną XBOX360.Konsola w super stanie wizualnym jak i technicznym,jestem jej pierwszym właścicielem odpalałem ją przez pada więc nawet niebyła dużo dotykana szuflada otwierana również przez pada.Konsola jest przerobiona więc w każdą grę,którą nagrasz zagrasz :)Nigdy niemiałem z nią problemu typu 3rod może dlatego,że posiada płytę główną nowszą od standardowych onazwie JASPER.Data produkcji 2008.W skład zestawu w chodzi:

- konsola XBOX360 (przerobiona XTreme 1.6)

-2 oryginalne pady (biały i czarny) kabel AV (do TV bez hdmi) kabel HDMI (do TV LCD lub Plazmowych)

-dysk twardy 60GB (możliwość instalowania gier na dysk żeby zaoszczędzić laser i tak właśnie robiłem)

-karta pamięci 256MB

-zasilacz

-oryginalne pudełko w idealnym stanie wraz z dokumentacja

-no i najważniejsze aż 42 gry z różnego gatunku takie jak :

Fifa 2011,South Africa World cup 2010,Fight night Round 4,Need for Speed Shift,Need For Speed Undercover,Street Fighter 4,Teken 6,Resident Evil 5,UFC 2009,Call of Duty 4,GTA 4,X-man,Grid,Sacred 2,Fears of War 2,Modern WarFare 2,Modern WarFare,Halo 3,Fallout 3,Prince of Persia,Mortal Kombat vs DC Universe i inne.Dołącze płytke z programami żeby można było nagrać grę ściągniętą z internetu i grać :)

pytania na GG: 4964715

Wczytywanie...

Poleć forum