1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam Xbox 360 Premium

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Marian112, Lipiec 21, 2010.

1. Marian112

Marian112 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam na sprzedaż konsolę xbox 360 w skład wchodzi konsola zasilacz 85V + gratis gra Saints Row . konsola nigdy nie była naprawiana mam do niej papiery oraz ma przerobiony napęd nigdy nie zbanowana mam do niej orginalny soft :} jedyną wadą tej konsoli jest brak obrazu na tv.
    z tego co wiem albo GPU się zbyt bardzo grzeje i powoduje to albo coś z połączeniem Gpu a cpu .Konsola nie ma żadnego Roda świecą zielone światełka rok produkcji konsoli 2006 - 01 -04 z tego co wiem koszt naprawy to niecałe 80 zł u osoby z nickiem Juchy + koszt przesyłki jakieś 90 max 95 zł

a oto link do naprawy:
    PROFESJONALNY SERWIS KONSOL XBOX 360, PS3 i XBOX: Naprawa braku obrazu w X360

sprzedaje ponieważ nie chce mi się wysyłać po serwisach i zakupuje nową cena jaka mnie interesuję za ten zestaw to 250 zł
    według mnie dobra oferta jak chce się mieć tanio xboxa + koszt naprawy 90 zł czyli jakieś 340 zł i masz dobrego xboxa . :}

zdjęcia zrobię wieczorem :} możliwość sprzedaży na cześci konsoli albo osobno cena zasilacza ok 50 zł :} konsola 200 zł + gra :}
    możliwy jest odbiór osobisty na terenie Konina oraz mogę dojechać do klienta w promilu 10 KM ;} ewentualnie wysyłka pocztą paczkę wysyłam tego samego dnia ewentualnie na drugi dzień :}

dodam iż napęd jest w Perfekcyjnym stanie potrafi odczytać bardzo porysowaną płytę i laser był mało używany z względu kopiowania na dysk gry :] jeśli ktoś chętny pisać tutaj lub na PV :}

2. Lotnik421 Xbox One

3. D@niel808

D@niel808 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
Wczytywanie...

Poleć forum