1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam XBOX 360 SLIM 1TB RGH Kinect

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tyniecdg, Wrzesień 22, 2014.

1. tyniecdg

tyniecdg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam

Mam do sprzedania konsole xbox 360 slim z rgh dyskiem 1tb ( wmontowany zamiast napędu ), kontroler ruchu kinect oraz pad i potrzebne okablowanie: zasilacz, kabel composite, kabel hdmi. Co do samej konsoli została zmodyfikowana w serwisie w Sosnowcu. a dysk zamiast napędu wmontowałem ja, u siebie w domu, ale mogę zapewnić ze zrobiłem do dobrze, przy wmontowywaniu dysku usunąłem kieszeń na dysk konsoli przez to w środku jest więcej miejsca na przepływ powietrza oraz jak komuś nie wystarcza dysk 1 tb to po otwarciu konsoli samemu można zamienić dysk na większy czy to 3,5 czy 2,5 cala, w środku jest kabel sygnałowy sata oraz zasilający sata więc wystarczy tylko zmienić dysk tak jak w komputerze. Konsola działa bardzo dobrze ani razu nie miałem z nią problemów typu nagłe zawieszenie się czy zacinanie się gier czy to w trybie dla jednego gracza czy w multiplayer przez system LiNK. Do konsoli wmontowałem dysk Hitachi Ultrastar dysk jest w 100% sprawny lecz głośny, z tego co się dowiedziałem to te dyski tak mają i nie jest to żaden objaw ze za jakiś czas się popsuje, mi osobiście podczas grania praca dysku nie przeszkadza, ale napisałem o tym żeby potem nie było ze coś utaiłem. Konsola uruchamia się raz szybciej raz wolniej, zresztą mniej więcej jak się uruchamia i ogólne działanie konsoli jest pokazane w filmiku:

Zdjęcia wyślę dla zainteresowanych

Cena 800zł

Kontakt:
    tel: 504 585 072
    gg: 4433036

Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Banned

4. tyniecdg

tyniecdg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chciałbym się dowiedzieć dlaczego niby "banned" ?

5. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gry na dysku zostają ?

6. tyniecdg

tyniecdg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To zależy od kupującego, na pewno usunę swój profil.

7. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Konkretnie czy sprzedajesz gry na dysku razem z konsolą i wymijająca odpowiedź mnie nie interesuje.

8. tyniecdg

tyniecdg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie sprzedaje gier które są na dysku.

Wczytywanie...

Poleć forum