1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam Xbox 360 Slim 4GB Tanio :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez krzysiek_63, Czerwiec 4, 2012.

1. krzysiek_63

krzysiek_63 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sprzedam konsole Xbox360 Slim z dyskiem 4GB. Oryginalny zestaw, czyli: pad, kabel TV, zasilacz, pudełko i jakieś instrukcje. Gwarancja jest bodajże do lutego 2014 r. Użyłem jej dosłownie kilka razy a teraz się kurzy bo szkoda mi trochę pieniędzy na gry. Na dysku jest jedna oryginalna gra i parę demówek które ściągnąłem z XboxLive. Konsola nie była rozbierana, naprawiana ani przerabiana. Oczywiście mogę wystawić konsole na allegro.

Cena 550zł (w tym już jest przesyłka kurierska)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    jaka data prod?

4. tobi123

tobi123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Napisz do mnie . Na PW ci wysłałem nr gg .

5. krzysiek_63

krzysiek_63 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sprzedane. Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum