Sprzedam Xbox 360 Slim (nie przerobiony) + dysk 60GB + 1 pad + gry BF3, DiRT3, FIFA11

Toniak PL

Użytkownik
Użytkownik
Chciałbym sprzedać mojego Xbox'a 360 Slim 4GB + 60GB - ostatnio brakuje mi zarówno czasu i ochoty na gry.

Konsola jest nie przerobiona, GOLD wygaśnie dopiero za niecałe 4 miesiące. Do mojego konta głównego (Toniak PL) jest przypisany Online Pass do Battlefield 3, dodatek Premium oraz skrót do wszystkich klas postaci i pojazdów. Na dysku jest również DiRT3 z wszystkimi najnowszymi DLC.

Konsola oraz akcesoria w stanie bardzo dobrym, dysk 60GB jest oryginalny - tak samo jak pad. Posiadam również do niej pudełko i niezbędne okablowanie (zasilacz itd).

Gwarancja na stronie Microsoftu widnieje do 25 czerwca 2014 roku. Produkcja konsoli to listopad 2011.

Dorzucam wszystkie oryginalne gry (i pudełka do nich) jakie do tej pory kupiłem. Battlefield 3 PL (2xDVD), FIFA 11 PL (jest również online pass przypisany do konta), Tekken 6, Skate 3, Tom Clancy's: Splinter Cell - Double Agent, Call of Duty: World at War.

Preferuję odbiór osobisty, możliwa transakcja przez Allegro.

Propozycję proszę składać przez PW lub GG: 44004346

699 zł

Zdjęcia:





PS. Konsola nie ma widocznych zadrapań i zarysować - zdjęcia wyłącznie podglądowe, widoczne jedynie zabrudzenia.
 

Toniak PL

Użytkownik
Użytkownik
Zdjęcia:





PS. Konsola nie ma widocznych zadrapań i zarysować - zdjęcia wyłącznie podglądowe, widoczne jedynie zabrudzenia.
 

Do góry Bottom