1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzedam Xbox 360 uszkodzona 3 diody

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Robertos_, Marzec 2, 2010.

1. Robertos_

Robertos_ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    Do sprzedania xbox 360 z 3 diodami . W zestawie pad , zasilacz, komplet kabli do tv , pudełko , jakieś ksiązeczki . Konsola iXtream 1.61 posiada niedawno wymieniony napęd.Konsola nie jest zbanowana nigdy nie była podłączana do internetu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. www_xbox-serwis_eu

www_xbox-serwis_eu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Witam, a jaki jest numer błędu?
    Czy była wcześniej naprawiana?
    I jaka cena Cię interesuje?:)

Pozdrawiamy
    xbox-serwis.eu

4. Robertos_

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wiatm
    Zrobiło sie to tak : grałem około 1 godz. wyłączyłem konsole , potem pozniej chciałem zagrać i juz się nie dało odpalić konsoli. Na ekranie ciemno po zrobieniu testu na konsoli błąd 0020 czyli przegrzanie , niedawno 1 miesiąc temu wymieniany był tylko napęd i to wszystko co do ceny nie wiem za samą wymianę napędu dałem 150 zł . No niech się ta wymiana napędu chociaz zwroci

5. lilulu22

lilulu22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Augustów/Słupsk
    z którego roku konsola?

6. Robertos_

Polubienia: