1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

(sprzedam) xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Jaroszek94, Styczeń 8, 2010.

1. Jaroszek94

Jaroszek94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Witam na mojej aukcji,
    Mam do sprzedania konsolę do gier Microsoft Xbox 360 Arcade, której jestem pierwszym właścicielem .
    Konsola wyprodukowana została w 2008 roku, więc wyposażona jest w płytę główną falcon więc ma HDMI i zasilacz 175W.
    Konsola jest w stanie świetnym , konsola się nie przegrzewa ani nie zawiesza ,ogólnie nigdy mnie nie zawiodła, napęd chodzi perfekcyjnie .Nie jest zbanowana, ale w związku z falą banów, jest naznaczona, oznacza to że w chwili obecnej dysk w pełni działa, ale w chwili połączenia z usługą LIVE konsola zostanie zbanowana. Dla zainteresowanych mogę wysłać filmik przedstawiający stan konsoli.
    Stan akcesoriów również jest rewelacyjny: kable nie są popękane, karta pamięci 256 MB działa bez problemu, pady są w świetnej kondycji - gałki się nie blokują, przyciski nie mają opóźnień, pady są czyste, w szczelinach nie ma brudu, Drugi pad był używany okazyjnie , były w nim tylko 2 komplety baterii.
    W Konsoli wgrany jest iXtreme 1.51, a także NXE z usługą avatarów.
    W skład licytowanego zestawu wchodzą : Konsola Xbox 360, 2 bezprzewodowe pady, Karta Pamięci 256MB, Kabel Composite, Przelotka Composite -> Euro, Zasilacz, Kabel zasilający, oraz instrukcja obsługi i ulotki. Gratis dorzucam futerał na 25 płyt , wypełniony po brzegi ;) Niestety nie posiadam do niego oryginalnego kartonu, więc konsola wysłana zostanie w zamiennym, oczywiście dobrze zabezpieczona.
    Kontakt telefoniczny 796473711
    Serdecznie zapraszam do udziału w aukcji, ruszamy od 1 złotóweczki. Konsolę można odebrać osobiście.
    Pozdrawiam Bartek​

Album : ImageShack -
    Aukcja: Konsola Xbox 360 , Ixtreme , dwa pady + bonus BCM (880064192) - Aukcje internetowe Allegro

Wczytywanie...

Poleć forum